facebook ads z fasttony
| |

Facebook Ads w stylu FastTony – pierwszego w Polsce Facebook Ad Tech Partner

Trudno wyrazić nasze emocje słowami! Ostatnimi czasy, jako FastTony, mamy zaszczyt być partnerem technologicznym Facebook Advertising. Nasza ekipa jest tak podekscytowana, że aż unosimy się kilka centymetrów nad podłożem, a teraz z jeszcze większym zapałem dążymy do kolejnych osiągnięć! Ale zacznijmy od początku… Czym to partnerstwo właściwie się charakteryzuje?

Zgodnie z informacjami na oficjalnej stronie Facebooka:

Współpraca z firmą zajmującą się technologiami reklamowymi pomaga firmom łatwo skalować i optymalizować kampanie reklamowe na Facebooku. (…) Partner w zakresie technologii reklamowych może przeszkolić swoje własne zespoły, aby pomóc w integracji nowej technologii. Wszystko to może pomóc zaoszczędzić czas, zwiększyć skuteczność reklam i połączyć kampanie z innymi kanałami medialnymi, takimi jak wyszukiwarka, poczta e-mail i telewizja.”

(źródło: https://www.facebook.com/business/news/fmp-ad-technology; tł. własne).

Oto więc moment, kiedy możemy w pełni wprowadzać w życie naszą wizję demokratyzacji rynku reklamowego, wspierając małe i średnie przedsiębiorstwa o ograniczonych budżetach na reklamę. Dzięki naszemu narzędziu, za niewielką opłatą miesięczną, właściciel firmy może zdobyć nowych klientów, publikując posty na swoim profilu firmowym. Następnie wkracza nasza duma – FastTony Smart. Przekształcamy posty w reklamy, optymalizujemy je, udoskonalamy targetowanie, wykorzystujemy remarketing i stosujemy całą naszą magię, aby zmieniać świat zgodnie z naszym mottem.

„Niech lekarz leczy ludzi, mechanik naprawia samochody, a reklamy robią się same”.

Ceo FastTony Daniel Kędzierski

Mniejsze wydatki na kliknięcia, wzmożona aktywność, konwersje, imponujące zasięgi – to nasza rzeczywistość, którą teraz chcemy dzielić z przedsiębiorcami jako pionierzy w roli polskiego partnera technologicznego Facebook Advertising.

Jak do tego doszliśmy?

Zawsze byliśmy zafascynowani światem Facebook Ads, social media i marketingiem. W naszym zespole znajdują się osoby z doświadczeniem w ręcznym tworzeniu reklam na Facebooku czy Instagramie, budowaniu lejków sprzedażowych, opracowywaniu strategii marketingowych i reklamowych. Niektórzy są ekspertami w programowaniu i integracji z Facebook API, a inni mogą bez trudu wyrecytować “Facebook for Business” nawet we śnie. Przez wiele lat zgłębialiśmy algorytmy, tworzyliśmy narzędzia i testowaliśmy nieskończoną ilość rozwiązań. Wątpliwości pojawiały się na co dzień, trudności napotykaliśmy trzy razy dziennie, a liczba doświadczonych niepowodzeń jest niezliczona. Mimo to, każdego dnia byliśmy pewni celu naszych działań i z uporem charakterystycznym dla FastTony dążymy do realizacji naszych ambitnych zamierzeń.

Osiągnęliśmy to! Co więcej, docenili nas sami twórcy Facebooka.

Co robi FastTony Smart?

FastTony Smart sprawia, że reklamy tworzą się same. Dosłownie! Zobacz, co dokładnie mamy na myśli:

Publikowane posty na stronie firmowej jednocześnie stają się Twoimi reklamami – wystarczy dodać do treści posta tzw. magiczne słowo, czyli ustalony przez Ciebie hashtag, a reszta dzieje się automatycznie.

Twoja grupa odbiorców jest generowana automatycznie – w pełni automatycznie tworzymy niestandardowe grupy odbiorców (custom audience) na podstawie pixela, Twojej strony firmowej oraz danych od zewnętrznych partnerów. Nieprzerwanie docierasz do nowych użytkowników Facebooka, idealnie pasujących do profilu Twojego wymarzonego klienta, za pomocą grup lookalike.

Optymalizacja Twoich reklam odbywa się całą dobę, przez 7 dni w tygodniu, nie poświęcając na to ani chwili. Dane uzyskane z działań reklamowych są gromadzone, co sprawia, że Twoje reklamy przynoszą coraz lepsze wyniki. Nie musisz niczego się uczyć, a Twoje reklamy są zawsze dostosowane do najnowszych wytycznych i trendów. Nie musisz martwić się o śledzenie zmian na Facebooku. Zmiana w pixelu, konwersjach czy optymalizacji? To już nie Twoje zmartwienie. Wszystko wykonuje za Ciebie FastTony, nie przeszkadzając Ci w pracy.

Pozyskujesz potencjalnych klientów wygodniej, efektywniej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Reklamy Facebook Ads to format, z którego warto korzystać. Tym bardziej cieszymy się, że możemy pomóc robić to jeszcze skuteczniej!

Sprawdź nas i innych partnerów w bazie Facebook Advertising Tech Partners tutaj!

Podobne posty